O nas

Sileman  Sp. z o.o. powstał w 2004 roku. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych dostawców internetu dla firm i instytucji publicznych na terenie Górnego Śląska i Zagłębia. Świadczymy również szereg usług, w tym: monitoring, telefonię stacjonarną oraz transmisję danych.

Świadczymy swoje usługi w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii tworzymy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług telefonicznych, transmisji danych, dzierżawy światłowodów, Internetu dla biznesu i ISP oraz monitoringu.

Naszym celem jest dostarczanie usług niezawodnych i zintegrowanych, co gwarantuje naszym Klientom bezpieczeństwo i efektywność pracy.

Zapraszamy do współpracy korporacje, placówki administracji publicznej, lokalnych operatorów telekomunikacyjnych oraz małe i średnie firmy!

Obecnie nasze usługi świadczymy na terenie: Katowic, Mikołowa, Chorzowa, Świętochłowic, Rudy Śląskiej, Bytomia, Piekar Śląskich, Radzionkowa, Zabrza, Gliwic, Pyskowic, Mysłowic, Sosnowca, Czeladzi, Siemianowic Śląskich, Dąbrowy Górniczej i Będzina.