21 Gru 2018

Asystent/ka biura / Pracownik Sekretariatu

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka biura / Pracownik Sekretariatu
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Co będziesz robić?

  • rejestrować oraz wprowadzać do systemu faktury i pisma, a także dbać o właściwy obieg dokumentów,
  • wspierać przepływ informacji wewnątrz firmy,
  • pomagać przy organizacji pracy Zarządu,
  • wspierać pracę Działu Administracji,
  • obsługiwać korespondencję przychodzącą i wychodzącą, w tym przesyłki kurierskie,
  • zamawiać materiały eksploatacyjne do biura,
  • obsługiwać i wspierać organizację spotkań firmowych,
  • dbać o estetykę oraz formalne kwestie dotyczące siedziby (kontakt z firmą ochroniarską, sprzątającą, przeglądy budynku itp.),
  • dbać o pozytywny wizerunek firmy,
  • obsługiwać centralę telefoniczną,
  • współpracować z pozostałymi działami firm.

Czego oczekujemy?

  • komunikatywności,
  • znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • zaangażowania w realizację powierzanych obowiązków,
  • posiadania prawa jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy polegającej na obsłudze sekretariatu lub administracji będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • sprawne wdrożenie w obowiązki,
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • przyjazne i dynamiczne środowisko pracy zorientowane na ludzi i wspólne osiąganie wyników.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych: CV ze zdjęciem wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Elsat Sp. z o.o. oraz Sileman Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ PO LEWEJ STRONIE

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.