17 Sty 2017

Projektant sieci teletechnicznych

Firma Sileman sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Projektant sieci teletechnicznych
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej: koncepcja, kosztorys inwestycji, dokumentacja geodezyjna, uzgodnienia i zgody właścicieli, dokumentacja techniczna, procedury urzędowe
  • nadzór nad pracami budowlano-montażowo-uruchomieniowymi: zlecenie prac wykonawczych, weryfikacja kosztorysów wykonawczych, przekazanie placu budowy, nadzór nad realizacją budżetu inwestycji, odbiory powykonawcze
  • prowadzenie dokumentacji sieci: weryfikacja i aktualizacja, zestawienia, obsługa programu AND
  • kontakty z administracjami obiektów: umowy o korzystanie z energii elektrycznej i instalacji AZART, zgody na wejście w teren i na obiekty
  • kontakty z innymi instytucjami: Urzędy Miast, Powiatów i Gmin, UKE, podmioty branżowe (OPL, Vattenfall, PWiK, PGNiG itp.) w zakresie formalno-prawnym i wykonawczym związanym z realizacją inwestycji oraz niektórymi umowami itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku/specjalności telekomunikacja
  • motywacja, samodzielność, chęć zdobywania wiedzy i umiejętności, komunikatywność, elastyczność
  • obsługa komputera, prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość AutoCad i CorelDraw

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, komputer
  • prywatną opiekę medyczną
  • uzyskanie uprawnień budowlanych w telekomunikacji
  • pogłębianie znajomości AutoCad
  • zdobywanie wiedzy nt. projektowania sieci TVK/internet oraz sprzętu telekomunikacyjnego
  • stałą pracę w firmie stabilnej finansowo
  • możliwość nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych: CV oraz listu motywacyjnego.
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ PO LEWEJ STRONIE
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.